Domovská stránka

Vítejte v obchodě

Zde napište krátkou uvítací zprávu

Nové produkty

Čínský rok 2020 oficiálně začíná dne 25. ledna 2020 a potrvá až do 11. února 2021. Rok 2020 se podle čínského horoskopu ponese ve znamení nových příležitostí. Celý rok kovové Krysy bude protkán změnami a doslova nezůstane kámen na kameni. Štěstí ale bude přát jen činorodým a aktivním jedincům, pasivita v roce 2020 rozhodně nebude v kurzu.

KLUB ALTERNATIVNÍ MEDICÍNY FOHOW 

s pomocí produktů Fohow na bázi kordycepsu

ke zdraví a rovnováze organismu i v roce 2020

Je nám ctí, že jste zavítali na naše stránky věnované nejlepším produktům z kordycepsu a jedinečným potravinovým doplňkům společnosti Fohow. Rádi bychom vám zde představili některé z velkých úspěchů, které může Východní medicína nabídnout pro naše zdraví a pohodu.

Pokud budete po prostudování našich webových stránek  nadšení z toho, co nabízíme, a hledáte dodatečný, slušný příjem, budeme srdečně rádi, pokud zvážíte možnost stát se Fohow distributorem. To by znamenalo, že můžete nakupovat za skladové ceny . Zavolejte nám a my Vám princip a podmínky členství rádi vysvětlíme, Pro více informací o této jedinečné příležitosti klikněte ZDE.

Přes objednávkovou službu tohoto webu jste na lokálním skladu Fohow pro ČR.

Pokud chcete nakupovat za klubové (skladové) ceny zavolejte nám. Je to jednoduché.

výkonný tajemník klubu Fohowcz a jeho předsedkyně

—————————————————————————

POZOR!

Mimořádná sleva na níže uvedené produkty (sleva platí do vyprodání zásob):

FH02 Feroterap. pás na krční páteř – ze 100€ na 50€

FH03 Feroterap. na kolena – z 390€ na 185€

FH01 Velký pás na záda a bedra – z 390€ na 185€ 

—————————————————————————

Tibet a Čína mají jeden z nejbohatších a nejrozvinutějších systémů tradičních medicínských znalostí, uznané Světovou zdravotnickou organizací jako velký poklad lidstva. Společnost Fohow byla založena před více než deseti lety s cílem vytvořit doplňky stravy k podpoře celkového zdraví, založené na tomto vzácném lékařském dědictví, a tím přispět k úspěšnějšímu a naplněnému životu. Zvláštní důraz byl kladen na rozvoj produktů, které využívají mimořádně blahodárných účinků léčivých vyšších hub, zejména housenice čínské (kordyceps), kterou lze nalézt v pohoří Čching-chajv Tibetu.

Uvedením unikátních 100% přírodních produktů, jako je “Elixír Phoenix” a “Elixír Tři klenoty“ společnost Fohow dosáhla vysokého uznání jako výzkumný ústav a pokořila nový historický mezník ve vývoji technologií výroby pro-biologicky aktivních doplňků stravy. Její velký úspěch spočívá ve vytvoření přírodních koncentrovaných tekutých výrobků z léčebné látky buněčné vyšší houby, které slouží jako rychle působící biologický regulátor pro imunitní a energetický systém lidského těla působící jak na bakteriální, virová i koranavirová onemocnění.

PŘÍRODNÍ PREPARÁTY FIRMY FOHOW NEOBSAHUJÍ CHEMICKÉ LÁTKY A HORMONY

Nemají škodlivé vedlejší účinky a jsou kompatibilní s chemickými léky i antibiotiky, dokonce v mnoha případech zesilují jejich účinek.

VŠECHNY PRODUKTY (POTRAVINOVÉ DOPLŇKY) JSOU REGISTROVÁNY MINISTERSTVEM ZDRAVOTNICTVÍ

Všechny produkty Fohow splňují nejvyšší mezinárodní standardy kvality, a byly certifikovány GMP, HAACP a ISO. Fohow společnost je již aktivní v mnoha částech světa, zejména v Číně, Mongolsku, Rusku, na Ukrajině, v Kazachstánu, Uzbekistánu, Izraeli, Beninu, Ghaně, Kanadě, USA, Litvě, Lotyšsku, Estonsku, Polsku, Velké Británii, USA, České republice a nyní se rychle rozšiřuje do všech ostatních zemí trhu EU.

Dnes v roce 2020 se produkty Fohow distribuují téměř v 80 zemích světa

Jsme sdružení distribuující produkty Fohow, tedy bio-imuno-energo-regulátory rychlého působení, které vycházejí z učení JEN ŠEN, tradice čínské medicíny, ku prospěchu našich členů a klientů. Propagujeme tedy nejmodernější produkty alternativní medicíny z evropského pohledu, v Číně považované za špičkové léky.

K Novému roku si dovolujeme upozornit všechny naše členy, kteří splnili v minulosti podmínku k ziskání registračního čísla, že podmínky členství jsou zachovány i nadále. I když jste několik měsíců nic nenakoupili, Vaše pozice se němění.

——————————————————————————————————————

Pokud máte zájem se s námi setkat u Vás a je Vás kolem 10 osob, napište, nebo zavolejte a my přijedeme za Vámi. Přednáška s besedou trvá 1 – 2 hodiny podle diskuze. Přijedeme i do klubů. Ochutnáte s námi čaj Lyuvey Phoenix, který profesor Tradiční čínské medicíny, Tan Jučži, připravoval pouze pro předsedu Číny Mao Ce Tunga, jehož byl osobním lékařem.

Dále se dozvíte, co to jsou bioimunoenergoregulátory rychlého působení, o působení kordycepsu v organizmu, jak provést očistu organizmu, o snižování cholesterolu, o tom, jak působí produkty Fohow na to, abychom nestárli zbytečně brzo, o působení kordycepsu ve sportu, o získávání energie pro seniory, o působení na regeneraci organizmu v průběhu vážných onemocnění a mnoho dalšího.

Přijďte a určitě nebudete litovat

———————————————————————————————————————

Pokud budete po prostudování našich webových stránek  nadšení z toho, co nabízíme, a hledáte dodatečný, slušný příjem, budeme srdečně rádi, pokud zvážíte možnost stát se Fohow distributorem. Pro více informací o této jedinečné příležitosti klikněte ZDE, případně volejte na tel +420604154240 a výkonný tajemník klubu pan Mariánek s Vámi vše podrobně probere.

Pro více informací o nákupu na našem e-shopu klikněte ZDE.

Přejeme Vám příjemné prozkoumávání našich webových stránek!


Naše stránky nejsou oficiálním dokumentem firmy Fohow, ale vycházejí z materiálů a textů firmě blízkých, tj. z informací na stránkách firmy Fohow.com, Fohow.org, Fohow‑Israel a Fohow.co a dále pracují s použitím Monados.cz a publikace Arkádie Gamperise „Novejšije dostiženija drevnejšej medicíny“ Vilnius 2008, 2010.