Otázky a odpovědi

Zde najdete nejčastější otázky a odpovědi.

Více možností komunikace s Fohow CZ a nejčerstvější novinky sledujte na naší facebookové stránce.

Jak dlouho léčba trvá?

To je zcela individuální, dle Vašeho zdravotního stavu a délky trvání potíží. Za základní léčbu je považována doba 3 měsíců,kdy by jste měli pocítit jisté zlepšení zdravotního stavu, své osobní pohody. Průměrná doba léčby je 6 měsíců až 1 rok, u těžkých a chronických chorob i déle.Nelze očekávat, že když nemoc trvá 10 let či více se vyléčí za měsíc. Samozřejmě se tím myslí dostat se do stavu, kdy nemáte žádné potíže a neberete tedy ani žádné chemické léky. Největší problémem je netrpělivost, je třeba si uvědomit, že návrat ke zdraví přírodním způsobem je běh na dlouhou trať.

Jsou použité prostředky opravdu z Číny?

Ano jsou. Není pochyb, ověřeno. Každý výrobek má platný certifikát o zdravotní bezpečnosti vydaný minimálně v jedné ze zemí Evropské unie.

Je možné směsmi léčit děti?

U všech produktů,kde je uvedeno dávkování pro děti, které je vždy nižší.

Vrací se potíže po ukončení léčby?

To záleží v první řadě na Vás, u 99 % klientů ne. Bohužel mnozí poté co se jim výrazně uleví začnou polevovat v léčbě, či ji přeruší zcela bez dokončení a to se samozřejmě projeví. I po ukončení užívání biologicky aktivních doplňků ( BAD) je třeba dodržovat určitou životosprávu. A samozřejmě při objevení se sebemenších příznaků potíží je třeba nerovnováhu organismu vyrovnat. Nesmíme zapomenout, že na nás působí enormní množství vnějších vlivů, které nás vyvádějí z rovnováhy, např. stres, výkyvy počasí, nevhodná nekvalitní strava apod. Zvláště v dnešní uspěchané době hraje psychika důležitou roli, ale i tato záležitost se dá udržet v harmonii, stačí chtít.

Mám vysadit chemické léky ?

Ne! Vysazení chemických léků je možné až po zlepšení Vašeho zdravotního stavu a po poradě s Vaším ošetřujícím lékařem, který Vám je předepsal. Obavy z toho, že by se byliny a farmaka spolu hádaly nejsou na místě. Každý si jde svou cestou a jsou použity takové směsi, které nevadí chemickým lékům.

Kolik to bude stát ?

V průměru vychází měsíční léčba na 1800.- Kč , plus mínus 400.- Kč. U dětí jsou náklady nižší. Pokud se Vám to zdá mnoho, je dobré si uvědomit, že je to způsob jak se zbavit nemocí, které jsou údajně nevyléčitelné, resp. , které západní medicína neumí léčit. Také jde o prevenci v mnoha případech nemocí, které se vyskytují v rodině a jsou nebezpečné. Tady použiji výrok jednoho českého léčitele: „ Když budete šetřit na svém zdraví, vaši pozůstalí Vám poděkují, protože více zbude“. Dlouhodobě a preventivně je dobré užívat čaj Ljuvej a zvláště je dobré při prevenci věnovat pozornost kapslím Linži.

Jak na mexickou ( prasečí chřipku)

Pokud jde o náhlý vzestup vysokých teplot způsobených virovou nebo bakteriální infekcí je doporučena vysoká dávka produktu F 001 Elixír Fenix. Dospělí v průměru 1/4 až 1/2 flakonu jeví-li se to nedostatečné i více. Dávku užívat co 2 – 3 hodiny. Hlavní příznak , vysoká teplota zmizí již během prvního dne onemocnění. Doporučujeme si ponechat v rezervě jedno balení F 001 pro případ pandemie a produkt užívat s léky předepsanými lékařem, kdy se zvyšuje mnohonásobně úspěšnost léčby.