Aplikace bio-imuno-regulátorů, vyráběných na východě, vyžaduje určitá pravidla:

 PRVNÍ NEOBYČEJNOST

Není třeba, aby pacienti (nemocní), kteří trpí rozličnými chronickými nemocemi, užívali velké dávky preparátů v začátku léčení i při znatelném zhoršení průběhu klinického obrazu nemoci nebo chronického procesu.

Doporučujeme obrátit pozornost k onemocnění nemocí vysokého tlaku. Preparáty z vyšších hub společnosti Fohow jsou výborným prostředkem ve vztahu k vnitřní stěně tepen. Obnovují totiž jejich elastičnost, což dále způsobuje změnu profilu tepny a tím se i mění tlak v tepnách. Z těchto důvodů jsou pak preparáty určeny i k léčení vysokého arteriálního tlaku. Přesto, ale i právě proto je třeba velmi opatrně začínat dávkování preparátů.

Obvykle první den užíváme velmi malé množství (tj. 2 ml) a následující den zvyšujeme tuto dávku dvojnásobně a to tak, až docílíme dávkování až 5 ml podle doporučeného dávkování u jednotlivých produktů u první lahvičky s obsahem 30 ml (jak bude uvedeno dále).

  DRUHÁ NEOBYČEJNOST

Bio-imuno-regulátory mají tu vlastnost, že v nevelkých dávkách působí diagnosticky a odhalují problémy nemocného.

Tuto vlastnost je důležité si neplést se zřídka se vyskytujícím zhoršením chronicky nemocného pacienta při vyšším než doporučeném dávkování v začátku léčby. Diagnostická způsobilost preparátů vede k reakci poškozených orgánu, které se projevují neintensivním pobolíváním, cítěním pálení, diskonfortem v té nebo oné časti těla, odpovídajícím lokalizaci určitého orgánu. U nemocných se sklerotickými změnami v tepenném zásobení hlavy se projevuje bolest hlavy až nepříjemný tlak, což řešíme při přijímaní kapslí Linchzhi rozpůlením kapsle a takto upravujeme užívaní na 4 dny až týden a pak se vrátíme k normě.

  TŘETÍ NEOBYČEJNOST

Biologicky aktivní přípravky naší firmy jsou absolutně bez vedlejších účinků. To, jak je známo, nelze říct o žádném léku. Přitom jsou naše přípravky absolutně kompatibilní se všemi dostupnými léky i metodami léčení. Naopak v mnohých případech zesilují účinek léčby a také potlačují (snižují) vedlejší nedobré účinky (chemických) léků.

Užívání přípravků je doporučováno jedenkrát až dvakrát denně, kromě čaje Ljuvej. Jejich působení trvá celý den, kdy se rozprostírá po všech meridiánách. Při některých onemocněních je doporučeno několik preparátů Fohow a to v případech, kdy potřebujeme větší efekt. To je zpravidla při mozkovém inzultu, kdy je možné užívat Elixír Phoenix a kapsle Linchzhi při postupném zvyšování dávek.

U některých vážných forem nemocí se doporučuje i kombinace obou elixírů a to jak Phoenix, tak Sanbao v postupně se zvyšujících dávkách.

Nejlepší je užívat naše preparáty ráno, protože aktivují rozumové a svalové funkce. Naše preparáty jsou i očisťující, proto nesmíme zapomínat na příjem tekutin. Doporučuje se vypít nejméně 2 litry tekutin denně.

Praxe a aplikace preparátů v evropských zemích ukazuje jejich účinnost i v menších dávkách než u Číňanů. Zpravidla stačí dávkování 2ml a postupně se dostat u chroniků na 5ml. Každý pacient je jiný a dávkování je třeba upravit podle klinického stavu pacienta a jeho sledování během léčby.

Dávkování vyšší než 5 ml denně doporučujeme konzultovat

s lékařem Tradiční Čínské Medicíny

DÁVKOVÁNÍ U DOSPĚLÝCH

Pokud není v textu u jednotlivých chorob uvedeno jinak, je doporučeno užívání produktu

F-001 a F-002 dospělými pacienty takto:

1 flakon po  1,5 – 2 ml denně

2 flakon po  2 – 3 ml denně

3 a 4 flakon 3 – 5 ml denně s tím, že dávku od 3 ml je vhodné rozdělit na ranní a večerní

Ráno na lačno a zapít teplým nápojem a večer 1/2 hod před jídlem

Produkty obsahující kordyceps užívat do 18:00 večer

DÁVKOVÁNÍ U DĚTÍ

Pokud není v textu u jednotlivých chorob uvedeno jinak, je doporučeno užívání produktu

F-001 a F-002 dětmi takto:

od 1 – 2 let po 1 – 1,5 ml denně

od 2 – 3 let po 1,5 – 2 ml denně

od 3 – 5 let po 2 – 2,5 ml denně

od 5 – 7 let po 2,5 – 3 ml denně

od 7 – 10 let po 3 – 3,5 ml denně

od 10 – 12 let po 3,5 – 4 ml denně

od 12 – 14 let po 4 – 4,5 ml denně

Dětem do 1 roku 1 – 2 kapky a doporučuje se produkt rozředit vodou

Dále každý měsíc přidávat 0,1 ml, velmi zvolna

Produkty Fohow jsou podle TČM rozděleny do tří skupin. Samostatnou skupinu tvoří léčebné pásy působící na bázi infračerveného záření.

SKUPINA REGULACE 

 F-001 Elixír Phoenix

 F-003 Kapsle Linchzhi Phoenix

SKUPINA OČISTY

F-004 Čaj Lyuvey Phoenix

F-005 Výživné tablety Gaosen Phoenix

 F-006 Ovocná pasta Rosa Phoenix

 F-007 Elixír Sancin Phoenix

BA-02 Kapsle Syuenchinfu

SKUPINA OBNOVY

 F-002 Elixír Sanbao

BA-01 Měkké tobolky Haytsao Gay

LÉČEBNÉ PÁSY

FH-01 Velký pás na páteř

FH-02 Malý pás na krční páteř

FH-03 Pásy na klouby 2ks

Zařazení do skupin neznamená, že produkt působí jen v této oblasti. Všechny produkty Fohow působí ve všech třech skupinách s tím, že zařazení ve skupině znamená jeho výrazné působení v této skupině.

První znaky produktu jsou současně objednávkovým číslem.