FIREMNÍ SDĚLENÍ:

POKUD JSTE LÉKAŘ, LÉČITEL NEBO DISTRIBUTOR ZABÝVAJÍCÍ SE ALTERNATIVNÍ MEDICÍNOU, NAKUPUJETE U NÁS ZA SKLADOVÉ FIREMNÍ CENY

registrace mailem

Připravil MUDr. Vjačeslav Petrov, Ph.D.

O PREPARÁTECH FOHOW, PŘÍSPĚVEK PRO LÉKAŘE

Bio-energo-imuno-regulátory rychlého působení jsou nejúčinnější přírodní prostředky pro chronické, těžké a obtížně léčitelné choroby. Vyšší účinnost získaly v tekuté formě  extrahovaných přírodních léků, protože pacient v chronickém stavu mívá narušeny funkce různých orgánů a tím i narušené vstřebávání (asimilaci i absorpci sušiny) léků v práškové (tabletové) formě.

Terapeutická účinnosti kapalného kordycepsu díky moderním technologiím, jako je vakuová koncentrace a extrakce obsahu buňky hub při nízkých teplotách, zajišťuje vysokou koncentrací polysacharidů ve vzorcích, která umožnila dosáhnout unikátní úrovně až 70% a také rychlého vstřebávání léku při dosažení jeho maximální koncentrace a osvojení nemocným organizmem v 98-100% ! Kordyceps je bioenergoimunomodulátorem rychlého působení. Absorpce drogy  začíná v ústech a maximální účinek  je patrný během několika hodin po přijetí.

Bioenergoimunoregulátory fungují  na úrovni celého organismu, udržují  jeho celistvost a funkční jednotu a takto si tělo samo o sobě nachází způsob, jak dosáhnout optimálního hojení a vnitřní rovnováhy. Kordyceps má 8 různých mechanismů působení v lidském těle a všechna jsou zaměřena na zachování stavu harmonie a normalizaci funkčních systémů. Kordyceps působí na normalizaci imunity jak při infekcích, tak autoimunitních i nádorových onemocněních. Vzhledem k jedinečné vlastnosti polysacharidů kordycepsem indukované zvýšení syntézy interferonu není doprovázeno vyčerpáním své endogenní produkce. Všestrannost regulačních účinků určuje celkový soulad léčebného uplatnění kordycepsu při akutních a chronických onemocněních vedených patogenetickým faktorem se syndromem imunodeficience, zánětů, hypoxie či cytolýzy.

KORDYCEPS

Kordyceps je silný aktivátor endogenních antioxidantních systémů (superoxiddismutáza, glutathion peroxidáza), které definují jeho cytoprotektivní účinky, ale kvůli složitému obsahu antioxidantů, včetně koenzymu Q10 (ubichinon), mají léky s kordycepsem svoji vlastní antioxidační aktivitu. Obecně lze říci, že kordyceps způsobí aktivaci celé řady buněčných reakcí, které poskytují vyšší odolnost proti extrémním faktorům.
Drogy v kordycepsu neobsahují stimulanty, energetická hladina organizmu  stoupá pouze prostřednictvím (na účet) rehabilitace, proto nezpůsobuje narušení srdečního rytmu, normalizuje krevní tlak a posiluje krevní cévy. Kordyceps je lehce stravitelný a dobře se vstřebává, obsahuje proteiny fermentované včelami. Uhlovodíky jsou zastoupeny jednoduchými cukry a polysacharidy. Ty mají imunotropní působení, tj. modulují  imunitní systém pro potřebu organizmu.

Kordyceps může být vnímán jako komplex cytaminů* rostlinného původu. Cytaminy jsou bioregulátory. Oživují a omlazují buňky lidského těla. Základní vlastnosti cytaminů spočívají v tom, že jsou organotropní, tj. plně v souladu s povahou metabolismu těla nebo orgánového systému, pro který jsou určeny, a obsahují vlastní odpovídající aminokyseliny s bio-informací. Proto se při jejich použití normalizují metabolické procesy na buněčné úrovni a to v konečném důsledku zajišťuje optimální fungování orgánů, tkání, systémů. Již dlouho je známo, že stárnutí (a se stářím související změny) je také informační proces. Cytaminy nastartují proces buněčné obnovy. Vyživují (zásobují) všechna centra v mozku a obnovují matrice DNA, které jsou zodpovědné za regeneraci nových buněk. Buňky našeho těla jsou neustále vystaveny ničení z důvodu toxicity expozice životního prostředí, stárnutí a mnoha dalších negativních faktorů, a bioregulátory obnovují buňky.

*cytamin (tsitamin) – ruští vědci objevili skupinu léků, které mohou prodloužit lidský život v průměru na 120 let.

Přípravky na bázi kordycepsu se mohou svým jedinečným způsobem vyrovnat se zdravotními problémy, aniž by došlo k jakýmkoliv nežádoucím účinkům. Žádný lék tedy nelze zaměnit za kordyceps. Všechny vyšší houby nám dají zdraví!

Preparáty s kordycepsem a jinými druhy vyšších hub mohou být kombinovány s lékovou terapií a v mnoha případech může snížit potřebnou dávku léků. Preparáty mohou být použity pro léčebnou kůru, pro trvalé odstranění nebo prevenci chronických onemocnění. Stejně tak krátkodobě, např. při odstranění nervového a fyzického napětí, únavy, komplikací spojených se změnou klimatu a dalších nepříznivých podmínek.

Na rozdíl od substituce léčiv, kdy při přijímání některých léků orgány “vypnou” a “odpočívají”, ani jedna z komponent kordycepsu neutlačuje funkce orgánů v našem těle –  je to lék pro bioregulační dopady. Všechny systémy v našem těle tak postupně obnovují normální fungování.

Přírodní produkty firmy Fohow neobsahují synteticky vyrobené látky a hormony, jsou snadno aplikovatelné, nemají žádné vedlejší účinky, nezpůsobují alergické reakce a je možná jejich dlouhodobá aplikace.

Všechny produkty jsou certifikovány společností FOHOW.


Tekuté formy (elixíry) je lepší aplikovat dávkovací stříkačkou 5-10 ml, půl hodiny před jídlem, držet v ústech 1-3 minuty!

Následuje stručný popis přírodních produktů:

INDIKACE PRO POUŽITÍ LÉKŮ S KORDYCEPSEM

V CHIRURGII, PLASTICKÉ CHIRURGII, TRANSPLANTACI

Kordyceps je vhodné použít k přípravě na operaci. Zvýší imunitní obranu a těla, očistění těla a střevního traktu. Tím se zlepšuje odstranění provozních a pooperační komplikací a účinků anestézie, zrychluje se hojení operační rány a dochází k rychlému zotavení pacientova organismu.

Za účelem posílení organismu a zvýšení imunity doporučujeme užívat:

Elixír Phoenix, 5-10 ml, na lačno, 2x denně, ráno a večer, během 3 nebo 6 dní (lahvička po 30 ml, lahviček 1-4).

Před operací dutiny břišní a střev je vhodné cíleně kvalitně vyživit a očistit střeva:

Elixír Sancin Phoenix, pít 30-60 minut před jídlem, na prázdný žaludek, 2x denně, ráno a večer. Začínáme s 5 ml, se zvyšujícími se dávkami 5 ml do 30 ml v trvání 3-6 dnů (lahvička po 30 ml, 4-8 lahví) před výkonem.

V pooperační době doporučujeme:

Elixír Phoenix, 5-10 ml na prázdný žaludek, 2x denně, ráno a večer během 3 nebo 6 dní (lahvička po 30 ml, 1-4 lahvičky).

Pak Elixír Sanbao, 5 ml na prázdný žaludek, 2x denně, ráno a večer, během 3 nebo 6 dní (lahvička po 30 ml, 1-2 lahvičky).

Po Elixíru pro nápravu důsledků anestézie a včasné obnovení neuro-psychických činností je vhodné užívat tobolky Linchzhi Phoenix,15-30 min. před jídlem a to 1 kapsli 2x denně, ráno a večer, po dobu 12 dnů.

Pro rychlé hojení pooperačních ran nebo popálenin, pro povrchy bez jizev doporučujeme Elixír Phoenix nebo Elixír Sanbao použít na rány. Namažte pokožku 2-6 krát denně. Doporučujeme také užívat vnitřně.

PRO IMUNOLOGY
Imunomodulační a cytoprotektivní účinky polysacharidů léčivých hub může také působit proti základnímu imunologickému mechanismu toxicity léku.

Dávkování:

Je vhodné užívat Elixír Phoenix, 5-10 ml na prázdný žaludek 2x denně, ráno a večer během 3 nebo 6 dní (30 ml lahvička, 1-4 lahvičky).

Poté Elixír Sanbao, z 5-10 ml na prázdný žaludek 2x denně, ráno a večer, během 3 nebo 6 dní (30 ml lahvička, 1-4 lahvičky).

Po elixíru jsou doporučeny tobolky Linchzhi Phoenix před prvním jídlem, 1 tobolka jednou denně ráno po dobu 3-5 dnů, pak 2x denně, ráno a večer po dobu 12-14 dní.


PŘI INFEKČNÍCH NEMOCECH
Kordyceps má vliv na Candidu. Často jsou k léčbě kandidózy jen prostředky s místním dopadem. Efektivní, celkově působící prostředky nejsou, takže tato vlastnost kordycepsu je velmi aktuální. Kordyceps zcela potlačí téměř všechny známé viry, včetně viru herpes. Kordyceps je známý pro svou antimikrobiální aktivitu na Stafylokoka nebo pneumokoka. Kordyceps je účinný na všechny druhy prvoků, pro všechny druhy hlíst a vyhání červy. Kordyceps potlačuje množení a růst širokého spektra patogenních mikroorganismů, bakterií, hub, prvoků, virů. Kordyceps extrakt zpomaluje růst různých typů streptokoků (Streptococcus), stafylokoky (Staphylococcus), pneumokoků (Streptococcus pneumoniae). Má potlačující účinek na původce sněti slezinné (Bacillus anthraces), horečky (Bacillus suisepticus). Existuje řada studií, které ukazují působení kordycepsu na améby (Entamoeba histolytica). Kordyceps účinkuje i na původce tuberkulózy (Mycobacterium tuberculosis). V experimentech obsah extraktu i při zředění 1:100 000 potlačuje rozvoj Bacillus Koch. Kordyceps má fungicidní účinky. Mykologové prokázali jeho účinek na Epidermophyton floccosum, Microsporum gypseum, Microsporum lanosum a různé druhy Trichophyton. Kordyceps zpomaluje rozvoj herpes virus (Herpes simplex virus).

Dávkování:

Je vhodné začít příjem s Elixírem Phoenix, 5-10 ml, v těžkých případech 15 ml na prázdný žaludek, 2x denně, ráno a večer během 3 nebo 6 dní (30 ml lahvička, 1-4 lahvičky).

Poté Elixír Sanbao, 5-10-15 ml na lačno, 2x denně, ráno a večer, během 3 nebo 6 dní (30 ml lahvička, 1-4 lahvičky).

Po Elixírech jsou doporučeny tobolky Linchzhi před prvním jídlem, 1 tobolka ráno 3-5 dny, pak 2x denně, ráno a večer, 12 až 28 dnů (24 kapslí balení).

Pokud chcete kvalitní čisté střevo nebo odstranění zánětu střeva a normalizaci mikroflóry, doporučujeme Elixír Sancin. Pít před jídlem, asi 30-60 minut na prázdný žaludek, 2x denně, ráno a večer, začíná se s 5 ml a pokračuje se ve zvyšujících se dávkách plus 5 ml do 30 ml na jedno užití, trvání 3-6 dnů (30 ml lahvička, 4-8 lahví).

V ONKOLOGII

Kordyceps má protinádorový a antimetastatický efekt. Používá se pro léčbu rakoviny a autoimunitních onemocnění. Skvělých výsledků dosáhl u benigních nádorů u žen: myomy, fibromyomy, atd.

Elixír Phoenix má dobrý účinek v mnoha typech rakoviny v různých fázích onemocnění. Zvyšuje terapeutický účinek v průběhu radio a chemoterapie, zvyšuje protinádorový inhibiční účinek, a zároveň zvyšuje účinnost chemoterapie na 68-76%. Potřebu chemoterapie snižuje o 26%, účinnost radioterapie se zvyšuje o 26-33%. To vytváří příležitost k léčení těla od nádoru. Přijetí léku po operačním odstranění nádoru zkracuje zotavení těla a léčení a umožňuje pacientovi mnohem dříve přejít na chemo a radioterapii. Zastaví rychlé šíření nádoru, umožňuje odstranění ascites (výpotku) z břišní dutiny. Snižuje nežádoucí toxické účinky po radio a chemoterapii, změkčuje reakci na potlačení aplikace kostní dřeně. Až 86% pacientů mělo hladinu leukocytů v normálním rozmezí: 52 až 67% pacientů nemá gag reakci, zatímco ostatním se zastavilo zvracení za 1-3 dny. U 25% pacientů se zastavil proces vypadávání vlasů, 96% pacientům se vrací k normálu trávení. Léky s kordycepsem zlepšují kvalitu života, zlepšují spánek, dosáhnete stavu svěžesti, zvýší se fyzická síla. U 92% pacientů se vrátily do normálních hodnot lymfocyty, u 58% mizí zácpa, u 73% došlo ke snížení pocitů bolesti a 65% ležících pacientů vstalo a začalo se pohybovat. U všech pacientů, užívajících preparáty s kordycepsem v období léčby, se proti původně odhadované prognóze zvyšuje délka života.

Dávkování:
Je vhodné užívat před každým jídlem 15-30 minut Elixír Phoenix:  5 – 10 ml, v těžkých případech 15 ml, 2x denně, ráno a večer, během 3 nebo 6 dní (30 ml lahvička, 1-4 lahvičky).

Poté Elixír Sanbao: po 5-10-15 ml na lačno, 2x denně, ráno a večer, během 3 nebo 6 dnů (30 ml lahvička, 1-4 lahvičky).

Po elixírech jsou doporučeny tobolky Linchzhi: začít po 1 kapsli denně, 3-5 dnů v dopoledních hodinách, pak 2x denně ráno a večer po dobu 12 – 28 dní, v případě potřeby zvýšit až na 4 kapsle denně, po dobu 12-28 dnů. Po 1-2 týdnech je možné kurz opakovat (v balení 24 tobolek, 2-4 balíčky za kurz). Přestávka v den chemoterapie nebo radioterapie.

Před operací dutiny břišní a střev je vhodné provést  kvalitní očistu a vyživení střeva Elixírem Sancin: pít 30-60 minut před jídlem, na prázdný žaludek, 2x denně, ráno a večer, začíná se s 5 ml a dávky se zvyšují od 5ml do 30ml (za den), doba trvání 3-6 dny (30 ml lahvička, 4-8 lahviček).

Pro rychlé hojení pooperačních ran nebo popálenin povrchů bez zjizvení doporučujeme Elixír Phoenix nebo Elixír Sanbao: namažte pokožku 2-6 krát denně a užívat i vnitřně. Preparáty se používají dlouhodobě v jednotlivých dávkách, s přerušením na 1-4 týdny.

GASTROENTEROLOGIE, PROKTOLOGIE A HEPATOLOGIE

Kordyceps a ostatní produkty Fohow se také používají  pro obnovu a léčení gastrointestinálního traktu, jater, žlučníku, sleziny, slinivky břišní a dalších chorob. Zlepšuje všechny druhy výměny: minerální, sacharidů bílkovin a tuků. Kordyceps dává vynikající výsledky při léčbě vředové choroby nejen žaludku a duodenálního vředu, ale i ulcerózní nespecifické kolitidy. Po léčbě ve většině případů na střevní sliznici nedochází k zjizvení a srůstům. Také  je úspěšný při dalších nemocích trávicího ústrojí, jako je stěvní dysbioza, gastritida, enteritida, chronická zácpa nebo průjem.

Dávkování:
Doporučujeme 15-30 minut před každým jídlem Elixír Phoenix po 5-10 ml, v těžkých případech až do  15 ml 1-2 krát denně, ráno a večer, během 3 nebo 6 dní (30 ml lahvička, 1-4 lahviček).

Poté Elixír Sanbao po 5-10-15 ml na lačno, 1-2 krát denně, ráno a večer, během 3 nebo 6 dní (30 ml lahvička, 1-4 lahvičky).

K lepší kvalitě a normalizaci mikroflóry je dobré dojít pomocí Elixíru Sancin: užívat 30-60 minut před jídlem, na lačný žaludek, 2x denně, ráno a večer. Začít s 5ml ve zvyšujících se dávkách od 5 ml do 30 ml za den, po dobu 3-6 dnů (30 ml lahvička, 4-8 lahviček).

Po elixírech jsou doporučeny tobolky Linchzhi před prvním  jídlem, 1 kapsle 3-5 dnů v dopoledních hodinách, pak 2x denně, ráno a večer, po dobu 12-28 dnů (24 kapslí balení, 1-2 balení).

Při akutní nebo jiné otravě doporučujeme Elixír Phoenix po 15-30 ml, 2-3 krát denně. („poopicové stavy“)

V GYNEKOLOGII

Preparáty jsou účinné při zánětech, genitální herpes, cystách, myomu, neplodnosti, menstruačních poruchách a dalších nemocech. Herpes virus může způsobit rakovinu děložního čípku, často vede k nezralosti plodu a potratu, narození slabých nebo mentálně zaostalých dětí.

Dávkování:
 Doporučujme užívat Elixír Phoenix a to po dobu 5-10 ml, v těžkých případech 15 ml, na lačno, 1-2 krát denně, ráno a večer, během 3 nebo 6 dní (30 ml lahvička, 1-4 lahvičky).

Poté Elixír Sanbao: 5-10-15 ml na lačno, 1-2 krát denně, ráno a večer, během 3 nebo 6 dní (30 ml lahvička, 1-4 lahvičky).

Pro lepší čištění nebo odstranění zánětu střeva či pánevních orgánů doporučujeme užívat Elixír Sancin. Pít 30-60 minut před jídlem na prázdný žaludek, 2x denně, ráno a večer. Začít s 5 ml, zvyšování dávky od 5 ml do 30 ml, doba trvání 3-6 dny (30 ml lahvička, 4-8 lahviček).

Po elixírech jsou doporučeny tobolky Linchzhi před prvním jídlem, 1 kapsle 3-5 dnů, v dopoledních hodinách, pak 2x denně, ráno a večer, 12-28 dnů (24 kapslí balení, 1-2 balení).

Pro rychlé hojení pooperačních ran nebo popálenin povrchy bez zjizvení doporučujeme Elixír Phoenix nebo Elixír Sanbao: namažte postiženou kůži několikrát během dne.

Chcete-li vyřešit jakýkoliv typ gynekologické infekce a zánětu, může se také vpravit do pochvy tampón navlhčený Elixírem Phoenix nebo Elixírem Sanbao, na 15 minut až několik hodin, či přes noc.

V ENDOKRINOLOGII

Kordyceps má velký vliv na funkci všech žláz s vnitřní sekrecí. Aktivuje činnost epifýzy a přes ni obnovuje produkci melatoninu. Na rozdíl od mnoha léků, kordyceps proniká přes hematoencefalickou bariéru, což vede k obnovení funkcí hypofýzy a hypotalamu a přes ně reguluje celý hormonální systém.

Dávkování:
Doporučujeme začít s Elixírem Phoenix po 5 – 10 ml, v těžkých případech 15 ml, na lačno, 1-2 krát denně, ráno a večer, během 3 nebo 6 dní (30 ml lahvička, 1-4 lahvičky).

Poté Elixír Sanbao po 5-10-15 ml na lačno, 2x denně, ráno a večer, během 3 nebo 6 dní (30 ml lahvička, 1-4 lahvičky).

Elixír Sancin, odpovídající za vyšší kvalitu střeva a odstraňující jeho zánět, normalizující výměnu tuků a nadváhu, je vhodné pít 30-60 minut před jídlem, na prázdný žaludek, 2x denně, ráno a večer, zvýšení dávky od 5 ml na 30 ml za den,  3-6 dnů (30 ml lahvička, 4-8 lahviček).
Po elixírech jsou doporučeny tobolky Linchzhi před prvním jídlem, 1 kapsle 3-5 dnů  v dopoledních hodinách, pak 2x denně, ráno a večer, 12-28 dnů (24 kapslí balení, 1-2 balení).
Po přestávce na 1-4 týdny znova stejné užívání léků.

V TERAPII INTERNÍCH NEMOCÍ, PULMONOLOGIE, ORL
K léčbě onemocnění vnitřních orgánů, krku, nosu a uší, zhoršené odolnosti a pro rychlé zotavení těla před a po operaci, při závažných onemocněních, k aktivaci imunity při infekčních a nádorových onemocněních, při chemo a radiozáření.

Extrakt z kordycepsu znatelně snižuje křeč věnčitých tepen, což vede ke zvýšení koronárního průtoku krve a regresi EKG změn, způsobených nedostatkem krevního zásobení myokardu. Kordyceps plní ochrannou roli při infarktu myokardu a zlepšuje obraz EKG při infarktu myokardu. Kordyceps brání vzniku arytmií indukovaných aconitinem nebo chloridem barnatým, také zabraňuje agregaci krevních destiček a snižuje hladinu cholesterolu a B-lipoproteinů, má hypotenzní účinek.

Tím, že poskytuje regulační a posilující účinek na organismus, jsou přípravky s kordycepsem účinné na chronický únavový syndrom, nemoci dýchacích cest, akutní respirační nemoci, kašel, dušnost. Také se používá k léčbě tuberkulózy, rozedmy plic, zápalu plic, diabetes a jeho komplikace. Kordyceps je vynikající expektorans (odhleňovač, „odchrchlávač“). Dobré výsledky má i při bronchiálním astmatu a dokonce při neoperovatelné rakovině plic.

Kordyceps  je skvělé výživné tonikum pro obecné prevence a obnovy.

Dávkování:

Doporučujeme užívat Elixír Phoenix po dobu 5-10 ml, v těžkých případech až 15 ml, na prázdný žaludek 2x denně, ráno a večer, během 3 nebo 6 dní (30 ml lahvička, 1-4 lahvičky).

Poté Elixír Sanbao postupně denně 5-10-15 ml, na lačno, 1-2 krát denně, ráno a večer, během 3 nebo 6 dní (30 ml lahvička, 1-4 láhvičky).

S pomocí Elixíru Sancin odpovídajícímu za vyšší kvalitu střeva můžete odstranit jeho zánět, normalizovat výměnu tuků a nadváhu. Doporučujeme pít 30-60 minut před jídlem, na prázdný žaludek, 2x denně, ráno a večer, zvýšení dávky o 5 ml na 30 ml za den, 3-6 dnů (30 ml lahvička, 4-8 lahviček).

Po elixírech jsou doporučeny tobolky Linchzhi před prvním jídlem, 1 kapsle, 3-5 dnů v dopoledních hodinách, pak 2x denně, ráno a večer, 12-28 dnů (24 kapslí balení, 1-2 balení).

Místně pak aplikovat kapky Elixíru Phoenix do nosu a uší, při bolesti, zánětu, alergii. 1-2 kapky, 2-4 krát denně, nebo vkládat nasáklé tampony. Po otevření lahvičky uchovávat v lednici.

V KARDIOLOGII A HEMATOLOGII

Pro léčbu kardiovaskulárních onemocnění, ateroskleróza, infarkt myokardu, arytmie, aj. Při onemocnění krve.

Kordyceps stimuluje činnost a tvorbu T-lymfocytů, NK (NK-buňky) a mononukleárních buněk – makrofágů. Stimuluje sekreci lymfocyt faktorů a aktivitu NK buněk zvýší na 1,5 násobek. Procento fagocytózy makrofágů vzrostlo o 73 %, fagocytární počet se zvyšuje o 130%, aktivita kyselé fosfatázy v krvi o 78%. Kordyceps má výrazný stimulační účinek na produkci T-lymfocytů, vliv na monocyty, makrofágy a další imunokompetentní buňky. To také stimuluje sekreci různých lymfokinů a dalších biologicky aktivních látek. Aplikace extraktu kordycepsu při snížené úrovni leukocytů v těle na 40% umožňuje za 7 dnů cíleně obnovit jejich normální výši. Kordyceps má optimální účinek na zvýšení počtu leukocytů, stimuluje proliferaci megakaryocytů sleziny, aktivuje činnost hypotalamu a hypofýzy, zvýšení hormonů, reguluje biochemické procesy v těle. Kordyceps má výrazný stimulační účinek na krvetvorbu v systému lidského těla, včetně stimulace tvorby červených krvinek a krevních destiček. Pod vlivem kordycepsu je aktivován metabolický proces a syntéza červených krvinek. Množení a diferenciace krvetvorných buněk je úzce spjata s činností buněk imunitního systému, protože tento proces se odehrává v krvetvorných buňkách kostní dřeně. Zvýšení imunity a stimulace krvetvorby s pomocí kordycepsu – dvě strany jednoho vzájemně se ovlivňujícího procesu.

Dávkování:

Doporučujeme užívat 15-30 minuty před jídlem Elixír Phoenix, 5-10 ml, v těžkých případech 15 ml, 1-2 krát denně, ráno a večer, během 3 nebo 6 dní (30 ml lahvička, 1-4 lahvičky).

Poté Elixír Sanbao, postupně zvyšovat 5-10-15 ml, na lačno, 1-2 krát denně, ráno a večer, během 3 nebo 6 dní (30 ml lahvička, 1-4 lahvičky).

Po elixírech jsou doporučeny  tobolky Linchzhi, první 1 kapsle 3-5 krát denně v dopoledních hodinách, pak 2x denně, ráno a večer, 12-28 dnů (24 kapslí balení, 1-2 balení).

V UROLOGII

Produkty s kordycepsem doporučujeme pro všechny nemoci ledvin, močového měchýře, prostaty a pohlavních orgánů.
“Jedním z nejčastěji postižených orgánů lékovou toxicitou jsou játra a ledviny. V tomto ohledu je důležité poznamenat, že výtažek z kordyceps pomáhá snižovat toxické účinky léků na ledviny, jako je gentamicin, kanamycin a cyklosporin A. Ochranný účinek léků kordyceps se projevuje i u starších pacientů. Bylo zjištěno, že přípravky s kordycepsem zlepšují regeneraci poškozených buněk ledvinových tubulů. To je jeden z mechanismů ochranného působení kordycepsu při toxickém poškození ledvin. Kromě toho, výtažky z kordycepsu přispívají ke snížení hladiny močovinového dusíku v krvi, který se zvyšuje při toxickém poškození ledvin. Také se zvyšuje úroveň glutaminu, který je nezbytný pro život buněk imunitního systému.

Dávkování:
Doporučujeme užívat Elixír Phoenix, 5-10 ml, v těžkých případech 15 ml, na lačno, 1-2 krát denně, ráno a večer, během 3 nebo 6 dní (30 ml lahvička, 1-4 lahvičky).

Poté Elixír Sanbao, postupně 5-10-15 ml na lačno, 1-2 krát denně, ráno a večer, během 3 nebo 6 dní (30 ml lahvička, 1-4 lahvičky).
Po elixírech jsou doporučeny před jídlem tobolky Linchzhi, 1 kapsle 3-5 krát denně v dopoledních hodinách, pak 2x denně, ráno a večer, 12-28 dnů (24 kapslí balení).

V NEUROLOGII A PSYCHIATRII

Při nemocech, jako jsou neurologické poruchy, cévní mozková příhoda, paralýzy a ochrnutí, neuróza, deprese, intoxikace a jiné psychózy s metabolickými poruchami, stres a další stavy.

Dávkování:

Doporučujeme užívat Elixír Phoenix, 5-10 ml, v těžkých případech 15 ml, na lačno, 1-2 krát denně, ráno a večer, během 3 nebo 6 dní (30 ml lahvička, 1-4 lahvičky).

Poté Elixír Sanbao, postupně 5-10-15 ml na lačno, 1-2 krát denně, ráno a večer, během 3 nebo 6 dní (30 ml lahvička, 1-4 lahvičky).
Po elixírech jsou doporučeny před jídlem tobolky Linchzhi, 1 kapsle 3-5 krát denně v dopoledních hodinách, pak 2x denně, ráno a večer, 12-28 dnů (24 kapslí balení).

V ARTROLOGII A TRAUMATOLOGII
Nemoci svalové a kosterní soustavy, osteoporóza, při úrazech kloubů a zlomeninách, k léčbě traumatických poraněních, na rány a spálené povrchy.

Dávkování:

Doporučujeme užívat Elixír Phoenix, 5-10 ml, v těžkých případech 15 ml, na lačno, 1-2 krát denně, ráno a večer, během 3 nebo 6 dní (30 ml lahvička, 1-4 lahvičky).

Poté Elixír Sanbao, postupně 5-10-15 ml na lačno, 1-2 krát denně, ráno a večer, během 3 nebo 6 dní (30 ml lahvička, 1-4 lahvičky).
Po elixírech jsou doporučeny před jídlem tobolky Linchzhi, 1 kapsle 3-5 krát denně v dopoledních hodinách, pak 2x denně, ráno a večer, 12-28 dnů (24 kapslí balení).
Pro rychlé hojení pooperačních ran nebo popálenin povrchy bez zjizvení doporučujeme Elixír Phoenix nebo Elixír Sanbao: namažte postiženou kůži několikrát během dne.

Pro odstranění osteoporózy, obnovení kostních a kloubních pouzder doporučujeme tobolky Haytsao Gay, 1-2 až 3, brát 2x denně s teplou vodou.

V OFTALMOLOGII

Přípravky z kordycepsu se uplatní pro všechny oční choroby, šedý zákal, glaukom, slabozraké i jiné porušení, a to jak interně, jak externě.

Dávkování:

Doporučujeme užívat Elixír Phoenix, 5-10 ml, v těžkých případech 15 ml, na lačno, 1-2 krát denně, ráno a večer, během 3 nebo 6 dní (30 ml lahvička, 1-4 lahvičky).

Poté Elixír Sanbao, postupně 5-10-15 ml na lačno, 1-2 krát denně, ráno a večer, během 3 nebo 6 dní (30 ml lahvička, 1-4 lahvičky).
Po elixírech jsou doporučeny před jídlem tobolky Linchzhi, 1 kapsle 3-5 krát denně v dopoledních hodinách, pak 2x denně, ráno a večer, 12-28 dnů (24 kapslí balení).

Také doporučujeme jako oční kapky při zánětu, zánět spojivek, alergické stavy, katarakta, glaukom atp. užívat místně Elixír Phoenix: 1-2 kapky 2-4 krát denně. Po otevření lahvičku uchovávejte v lednici.

V DERMATOLOGII

Přípravky s kordycepsem mohou být použity k léčení rozličných kožních onemocnění. Např. za účelem posílení organismu při kožním onemocnění, jako vitiligo. A to jak interně, tak externě na kůži.

Dávkování:
 Doporučujemem užívat Elixír Phoenix, 5 ml, v těžkých případech 10-15 ml, 2x denně, ráno a večer, během 3 až 6 dnů (30 ml lahvička, 1-2 lahvičky).
Při léčbě jakéhokoli onemocnění kůže je důležité mít kvalitní střevo, kterého docílíme pomocí Elixíru Sancin: užívat 30-60 minut před jídlem, na prázdný žaludek, 2x denně, ráno a večer, začínáme na 5 ml a pokračujeme zvyšováním dávek po 5 ml do 30 ml po dobu 3-6 dnů (30 ml lahvička, 4-8 lahviček).
Poté Elixír Sanbao: 5 ml na prázdný žaludek, 2x denně, ráno a večer, během 3 až 6 dnů (30 ml lahvička, 1-2 lahvičky).

Po elixírech jsou doporučeny před jídlem tobolky Linchzhi, 1 kapsle 3-5 krát denně v dopoledních hodinách, pak 2x denně, ráno a večer, 12-28 dnů (24 kapslí balení).

Chcete-li urychlit hojení kožní vyrážky bez jizvy a pigmentace doporučujeme použít externě Elixír Phoenix a Elixír Sanbao: mažte pokožku 2-6 krát denně a užívejte i vnitřně.

V PEDIATRII

Přípravky s kordycepsem jsou používány k posílení stability těla a zvýšení imunity, léčbě infekčních a jiných nemocí. Lze je kombinovat s léky. Také je můžeme užívat externě vtíráním 1-2 kapek do problémových oblastí na kůži.

Dávkování:

Dětskou denní dávku Elixíru Phoenix je možné rozdělit do 2 až 3 hodin:
Kojenci může být podávána 1 kapka denně.

Děti mladší než 1 rok: 1-2 kapky za den, je možné ředit vodou.

Dětem do 1 roku se s každým dalším měsícem života přidává 0,1 ml.

Rok staré dítě může dostat i 1 ml (20 kapek) denně.

Starší děti mohou užívat ústní léky Fohow v následujících průměrných dávkách:
od 1 do 2 let – na 1-1,5 ml za den
od 2 do 3 let – na 1,5-2 ml za den
od 3 do 5 let – 2-2,5 ml za den
od 5 do 7 let – 2,5-3 ml za den
od 7 do 10 let – 3-3,5 ml za den
od 10 do 12 let – 3,5-4 ml za den
od 12 do 14 let – od 4-4,5 ml za den
od 14 do 16 let – na 4,5-5 ml denně
Elixír Phoenix je také používán jako kapky do nosu a uší: 1-2 kapky.

VE STOMATOLOGII

Při bolestech zubů, aftech, zánětech dásní, zánětech v ústní dutině a hltanu doporučujeme užívat Elixír Phoenix nebo Elixír Sanbao: 5-10 ml, v těžkých případech 15 ml, na lačno. Udržujte léky v ústech 1-3-5 minut, pak polkněte, berte 15-30 minut před jídlem 1-2 krát denně, ráno a večer, během 3 až 6 dní (30 ml lahvička, 1-4 lahvičky).

Poté Elixír Sanbao: po 5-10-15 ml denně, na lačno, 1-2 krát denně, ráno a večer, během 3 až 6 dnů (30 ml lahvička, 1-4 lahvičky). Pokud si přejete dosáhnout lepšího čištění trávicího traktu, nebo je-li zde zánět, užívejte na prázdný žaludek 2x denně, ráno a večer, začněte s 5 ml a zvyšujte dávku po 5 ml do 30 ml za den, trvání 3-6 dnů (30 ml lahvička, 4-8 lahviček).

Po elixírech jsou doporučeny před jídlem tobolky Linchzhi, 1 kapsle 3-5 krát denně v dopoledních hodinách, pak 2x denně, ráno a večer, 12-28 dnů (24 kapslí balení).

Pro rychlé hojení sliznice nebo popáleniny bez jizvení doporučujeme Elixír Phoenix nebo Elixír Sanbao aplikovat jako mazivo do postižených oblastí několikrát během dne.

VE VETERINÁRNÍM LÉKAŘSTVÍ

Za účelem posílení těla zvířat a ptáků a zvýšení imunity doporučujeme dát Elixír Phoenix nebo Elixír Sanbao: 0,5-1-3-5 ml před jídlem, 1-2 krát denně, ráno a večer, po dobu 6 nebo 30 dní (30 ml lahvička, 1-2 lahviček). Množství závisí na hmotnosti zvířete: 1-5 kg = 0,5-2 ml, 5-10 kg = 3,1 ml, více než 15 kg = 1-3-5 ml elixíru.
Elixír Sanbao: 0,5-1-3-5 ml před jídlem, 1-2 krát denně, ráno a večer, po dobu 6 nebo 30 dní (30 ml lahvičce, 1-2 lahvičky).

Po elixírech můžou být tobolky Linchzhi: 0,5-1 kapsle, 1-2 krát denně, ráno a večer, 12-28 dnů (v balení 28 tobolek).

Pokud má zvíře jakékoliv kožní nebo gastro-střevní onemocnění, vyžadující vyšší kvalitu střeva a odstranění zánětu, doporučujeme Elixír Sancin. Dávat 15-30 minut před jídlem, 2x denně, ráno a večer, počínaje 1-3-5 ml a zvýšení dávky na 1-3-5 ml. V závislosti na hmotnosti zvířete až 15 ml nebo 30 ml, po dobu 3, 6 nebo 12 dnů (30 ml lahvička, 4-8 lahviček).

Pro rychlé odstranění kožní vyrážky, kožních nemocí a vypadávání srsti, hojení ran a léčení  povrchů bez jizvení a pigmentací doporučujeme použít Elixír Phoenix a Elixír Sanbao na kůži. Lze používat jako kapky či k mazání kůže: 2x nebo vícekrát během dne.
Při onemocnění očí a uší doporučujeme Elixíry Phoenix jako kapání: 1-2 kapky do očí a uší několikrát denně.

STRUČNÝ POPIS PRODUKTŮ SPOLEČNOSTI FOHOW

Před více než deseti lety byl v Číně realizován projekt znamenající výrobu unikátních koncentrovaných prostředků z vyšších hub v kapalné formě: BIO-ENERGO-IMUNO-REGULÁTORŮ rychlého působení!

Jako materiál pro tyto prostředky byly použity na východě  dobře známé druhy vyšších hub. Na prvním místě kordyceps čínský rostoucí v Tibetu a také houba Šiitake (Siangu) a Reischi (Linchzhi), které mají neuvěřitelný léčebný a preventivní potenciál.

Bioenergoimunoregulátory jsou nejúčinnější přírodní prostředky pro chronické, těžké a obtížně léčitelné choroby.

Veliká terapeutická efektivnost kordycepsu je v této formě elixírů dána supermoderním zpracováním základní suroviny za pomoci moderních technologií. Vakuumní koncentrace a extrakce obsahu buněk hub při nízkých teplotách poskytuje vysokou koncentraci polysacharidů 70%. Vstřebávání elixírů probíhá rychle, je dosaženo 98–100% asimilace v těle, jeho absorpce začíná již v ústech a maximální účinek je patrný do několika hodin po přijetí. Kordyceps je imunomodulátor rychlého působení – působí na úrovni celého organizmu, podporuje jeho celistvost a funkcionální jedinečnost. Takto pomáhá organizmu najít cestu k ozdravení a k vnitřní rovnováze. Kordyceps způsobuje normalizaci imunity při infekčních, autoimunitních i nádorových onemocněních. Mnohostrannost regulačních efektů umožňuje terapeutické využití kordycepsu jak při akutních tak i chronických stavech. Kordyceps se jeví být silným aktivátorem endogenních antioxidantních systémů, vyvolává aktivaci celé řady buněčných procesů a tím poskytuje větší odolnost proti extrémním faktorům.

Preparáty s kordycepsem neobsahují stimulanty, takže nezpůsobují srdeční arytmie, normalizují tlak a posilují cévy. Kordyceps je snadno stravitelný a dobře se vstřebává.

Uhlovodíky jsou zastoupeny jednoduchými cukry a polysacharidy, které mají imunotropní vliv. To znamená, že modulují imunitní systém tak, jak je to v organizmu potřebné.

Přírodní preparáty neobsahují chemické látky a hormony. Nemají vedlejší škodlivé účinky. Je možné jejich dlouhodobé užívání.

Všechny preparáty firmy Fohow mají potřebné  certifikace.

CHARAKTERISTICKÁ ODLIŠNOST PREPARÁTŮ FOHOW

Přestože na čínském trhu s přírodními preparáty je možné potkat pod názvem kordyceps výrobky několika firem většinou v  práškové formě, je mezi těmito výrobky a produkcí Fohow významný rozdíl.

Preparáty Fohow jsou vytvořeny podle unikátních vzorců. Společnost má několik patentů na jedinečnou technologii výroby, díky níž dosahuje výborné kvality a maximální efektivity vyráběného produktu. Tyto technologie jsou například mikromletí až do struktury buněk a vakuové extrakce z koncentrátu při nízkých teplotách užitečné složky surovin do vodného roztoku. Ve vodě rozpuštěné extrakty se začínají dostávat do organizmu již sliznicemi v ústní dutině téměř nedotčené trávicími enzymy. V důsledku toho jsou extrakty Fohow až desetkrát účinnější, než stejné množství preparátů v práškové formě nebo extrakty získávané v lihovém roztoku. To znamená, že organizmus vstřebává desetkrát více látek než z klasických analogických a tradičně získávaných látek při stejném množství zpracované suroviny.

Rozdílným rysem produkce společnosti Fohow je výroba tekutých produktů – extraktů přírodních preparátů – bez lihu a konzervantů, což je typické pro tradiční čínskou medicínu na rozdíl od západní, která je charakteristická používáním preparátu v suchém, práškovém stavu nebo v tabletkách.

Preparáty se podle působení dělí na:

Skupinu očisty

Skupinu regulace (bio-energo-imuno regulace)

Skupinu obnovy (bio-energo doplnění)

Preparáty z Kordycepsu a vyšších hub se používájí jako:

Výživné tonikum, speciálně u sportovců

Prostředek prevence (profilace)

Při samostatně ozdravovací kůře nebo také jako doplňující součást medikamentózní léčby, což zvyšuje její efektivitu a snižuje její doprovodné vedlejší negativní účinky a reakce

ELIXÍR “PHOENIX” (Fohow Oral Cordyceps Liquid)

Složení: Kordyceps 75%, Ganoderma 6%, Shiitake 6% atd.

Kordyceps – to není lék, ale formule biologických aktivních doplňků (BAD). Lékem může být nazýván jen podmíněně, protože má silný harmonizující vliv na všechny systémy těla. Kordyceps je přírodní regulátor, podněcující organizmus k samoregulaci a k samočištění. Především očišťuje plíce a dodává energii ledvinám a celému organizmu. Zvyšuje imunitní a ochranné funkce, buněčnou a humorální imunitu, stimuluje růst lymfocitů, zvyšuje obsah imunoglobulínu, komplementů, interferonů. Preparát zvyšuje odolnost proti rozličným infekcím a novotvarům, umožňuje poměrně lehkou adaptaci organizmu na změny počasí a prostředí. Preparát má také vynikající protizánětlivé účinky, poradí si i s mnoha druhy virových onemocnění (adeno virusy, viry chřipky, hepatitidy, herpes). Velmi se osvědčuje jako přírodní ozdravovací a preventivní preparát nejen u lidí, ale i u domácích zvířat.

ELIXÍR “SANBAO” (Sanbao Oral Liquid)

Složení: Kordyceps 80%, Linchzhi 8%, Shiitake, extrakt z 300 horských mravenců

Elixír Sanbao má výrazný efekt expektorans, snižuje obstrukci průdušek. Zlepšuje krevní oběh v orgánech hrudníku a pánve. Regeneruje funkci ledvin, normalizuje funkce urogenitálních a pohlavních orgánů, používá se při neplodnosti, pohlavní slabosti, rychlé únavě, šumu v uších, ječném zrnu atd. Čistí játra, má očividné výsledky při hepatitidě typu B i C, eliminuje revmatizmus i revmatickou artritidu, aplikuje se při cukrovce, reguluje množství cholesterolu v krvi. Doporučuje se při onkologických onemocněních. Snižuje vedlejší toxické reakce při radio a chemoterapii.

ELIXÍR “SANCIN PHOENIX” (Sanqing Oral Liquid)

Složení: gel z  Aloe kyurasao, oligosacharidy, Kordyceps čínský, Linchzhi, lví houba, ginkgo, chryzantéma, konchiolin, arbuz krásná, stachioza atd.

Doporučuje se těm, kteří strádají úpornou zácpou, gastritidou, enteritem, hyperlipemií. Lidem trpícími uhry, výsypkou, pigmentovými skvrnami, bradavicemi, trpícím zápachem z úst. Preparát jedinečně čistí střevní trakt, odstraňuje z organizmu toxiny a tuky z krevního oběhu. Také se doporučuje při zánětlivých a nádorových onemocněních v orgánech malé pánve, u žen při dysfunkci vaječníků, bolestivých menstruacích, poruchách otěhotnění a v klimaktériu. Užívá se pro pravidelnou očistu a výživu střevního traktu, jako prevence po rozsáhlých zákrocích na střevě a jako prevence u lidí, kteří prošli zákrokem ve střevním traktu.


MĚKKÉ TOBOLKY “HAYTSAO GAY” 
(Seaweed Calcium Capsule)

Složení: vápník z mořských řas Lyutsao 760 mg, vitamin D z rostlinného oleje 24 mg, želatina 16 mg

Měkké tobolky Haytsago Gay doporučujeme užívat při vitamínové a minerální nedostatečnosti, obnově vápenaté soli v těle, při narušení funkce štítné žlázy, průchodnosti tepen a krevního oběhu, alergických onemocněních. Fungují jako profilakce i při léčení osteoporózy, rachitidy, artritidy, kazivosti zubů, lámavosti nehtů, při onkologických, kardio a kožních onemocněních, klimaktériu, pro předcházení procesů stárnutí a pomoc při dalších nemocech.

ČAJ “LYUVEY PHOENIX” (Six-flavor Tea)
Složení: Puer čaj tříletý, Kordyceps čínský, astragal, panax pětilistý, šalvěj červenokořená, chryzantéma, zimostráz japonská

Pitím čaje se normalizují funkce žaludku a střevního traktu, zlepšuje se trávení, omezuje se růst nemocitvorných bakterií, odstraňují se záněty, zabraňuje se zácpě, snižuje se objem tukůa cukrů v krvi, dochází ke snížení váhy. Čaj je výborným detoxikantem, snižuje účinek solí a těžkých kovů i následky radiace v organizmu. Zabraňuje vývoji rakoviny, je diuretikem a má další příznivé účinky.

VÝŽIVNÉ TABLETKY “GAOSEN PHOENIX” (High-fiber Nutritional Tablets)

Složení: konžaková vláknina, chitosan vláknina, buničinná vláknina, spirulina, diferencované bílkoviny

Doporučují se lidem s hyperlypidémií, hypertonií, hyperglykémií, nadváhou. Čistí játra, podporují redukci tuku, cukru a cholesterolu v krvi, odstraňují účinky toxicity u nádorových onemocnění, potlačují růst patogenních bakterií, stimulují vylučování tekutin, odstraňují stagnaci krve, tlumí zvýšenou chuť k jídlu, léčí zácpu, kardiovaskulární choroby a další.

OVOCNÁ PASTA “ROSA PHOENIX” (Rose Oligose)

Složení: extrakt z květů růží Stachioza, Oligosacharidy, Oligoxiloza, atd.

Podporuje rychlý nárůst obsahu bifidobakterií, upravuje rovnováhu mikroflóry ve střevech, odstraňuje dysbakteriózu, stabilizuje a posiluje funkci trávicího traktu, reguluje sekreci trávicích šťáv, pomáhá při průjmu. Neutralizuje tělesný pach, odstraňuje zápach z úst, zlepšuje imunitu, zpomaluje stárnutí organizmu, má kosmetický účinek na stav kůže a zmenšení vrásek a stárnutí svalů, má zřejmý vliv na alergie. Je profylaktickým prostředkem diabetu.

KAPSLE “LINCHZHI PHOENIX” (Ganoderma Lucidum Capsule)

Složení: prášek z výtrusů Linchzhi 70%, prášek z výtrusů Kordycepsu čínského 30%

Preparát se používá jako prostředek zpomalující stárnutí, regulující stav nervového systému a psychiky, zlepšující prokrvení velkého i malého mozku i míchy. Způsobuje lepší zásobení kyslíkem i výživu nervových a mozkových buněk. Má vysoký protinádorový efekt. V určitém stupni má vliv na obnovu poškozených mozkových buněk, spojení mezi nimi a zrychluje výměnu informací v mozku. Výborně působí na krevní zásobení velkého mozku i míchy, zvláště po mozkových příhodách. Užívání těchto tablet znatelně zlepšuje náladu a zvyšuje schopnost pracovat i učit se. Také se doporučují lidem, kteří chtějí rozvíjet svoji paměť, zlepšit schopnost učit se cizí jazyky, pomáhají při tréninkovém zatížení.

KAPSLE “SYUECHINFU” (Blood Cleaner Capsule)

Složení: nattokinaza 202 mg, extrakt z hroznových pecek 130 mg, extrakt pětilisté ginostemmy 108 mg, želatina 10 mg

Preparát zabraňuje tvorbě trombů, doporučuje se při kardiologických problémech, po infarktu, při anemií, při onkologických nemocech. Zlepšuje zásobování tkání kyslíkem, má vliv na obměnu tuků a cukrů, odstraňuje osteoporosu, zmenšuje bolest, v konečném efektu zrychluje očistu organizmu.