nDnes je  čtvrtek 15.4.2021 n
  KONTAKT  
nic
n
  << Zpět | Do oblíbených | Úvodní strana  
n
odrazka
NAŠE NABÍDKAn
nPRODUKTY FOHOW:n
nSkupina regulacen
Elixír "Phoenix" (F001)Elixír "Phoenix" (F001)n
Kapsle "Linchzhi" (F003)Kapsle "Linchzhi" (F003)n
Nápoj "Qui-Li" (F009)Nápoj "Qui-Li" (F009)n
nSkupina očistyn
Čaj "Lyuvey" (F004)Čaj "Lyuvey" (F004)n
Tablety "Gaosen" (F005)Tablety "Gaosen" (F005)n
Ovocná pasta "Rosa" (F006)Ovocná pasta "Rosa" (F006)n
Elixír "Sancin" (F007)Elixír "Sancin" (F007)n
Kapsle "Syuechinfu" (BA02)Kapsle "Syuechinfu" (BA02)n
nSkupina obnovyn
Elixír "Sanbao" (F002)Elixír "Sanbao" (F002)n
Tobolky "Haytsao Gay" (BA01)Tobolky "Haytsao Gay" (BA01)n
nOzdravná kosmetikan
Aloe GelAloe Geln
Nová zubní pastaNová zubní pastan
Zubní pasta (zelená)Zubní pasta (zelená)n
Sérum s minerálySérum s minerályn
Maska na obličejMaska na obličejn
Energetický balzámEnergetický balzámn
nDámská hygienan
Vaginální tampony - perla princeznyVaginální tampony - perla princeznyn
Vložky denní a nočníVložky denní a nočnín
Vložky slipovéVložky slipovén
nLéčebné pásyn
Obecně o pásechObecně o pásechn
Velký pás na páteřVelký pás na páteřn
Malý pás na krční páteřMalý pás na krční páteřn
Pásy na klouby (2ks)Pásy na klouby (2ks)n
nDalší produktyn
Terapie štěstí - BEMTerapie štěstí - BEMn
Ložní souprava s turmalínemLožní souprava s turmalínemn
nINFOn
AktualityAktualityn
Nákup na našem e-shopuNákup na našem e-shopun
O společnosti FohowO společnosti Fohown
Neobyčejnosti produktůNeobyčejnosti produktůn
Doporučení k použitíDoporučení k použitín
Aplikace produktů Fohow podle pentagramuAplikace produktů Fohow podle pentagramun
Bio-imuno-energo-regulátory (BADy)Bio-imuno-energo-regulátory (BADy)n
Srovnání východní a západní medicínySrovnání východní a západní medicínyn
KordycepsKordycepsn
Kordyceps ve sportuKordyceps ve sportun
Info pro lékaře TČMInfo pro lékaře TČMn
Info pro veterinářeInfo pro veterinářen
Očistný denOčistný denn
nDISKUZEn
DiskuzeDiskuzen
nCERTIFIKÁTn
Právní upozorněníPrávní upozorněnín
nSPOLUPRÁCEn
Nabídka spolupráceNabídka spoluprácen
Marketingový plánMarketingový plánn
Ceník produktů FohowCeník produktů Fohown
odrazkaVYHLEDÁVÁNÍn
 
n
 Ložní souprava s turmalínem 
n


zatím nedostupná

SOUPRAVA FUNKČNÍCH LŮŽKOVIN

FH34

 

Lesklé a brilantní povlečení - na pleť příjemná lůžkovina s uklidňujícím efektem, šetrná k životnímu prostředí, zdravý produkt dle standardů Fohow

 

http://www.fohowcz.cz/Fotografie/Zbozi/Original/luzkoviny_nove.jpg

 

Vážení zákazníci, představujeme vám kompletní funkční komplet ložního prádla. Jde o zcela nový produkt vyrobený nejnovějšími technologiemi textilního průmyslu. Použití této sady ložního prádla vám přinese nové zážitky a současně přínos pro zdraví, který je poskytován prostřednictvím integrovaných účinků infračerveného záření, aniontů a magnetů sestavený tak, aby účinně zlepšily mikro-cirkulaci ve vašem organismu.

 

Pokud jste si již zakoupili funkční 3D matrace Fohow, toto integrované používání ložního prádla vám umožní získat rychlejší a efektivnější výsledky. Náplň vložky do povlaku a polštáře obsahuje vlákna z energetických surovin. Pravidelné krátkodobé umírněné sušení těchto produktů na slunci zlepší funkční vlastnosti materiálu.

 

ROZMĚRY VÝROBKU

Přehoz/podložka (1ks) - 245 x 250 cm

Povlak (1ks) - 200 x 230 cm

Vložka do povlaku (1ks) - 200 x 230 cm

Povlak na polštář (2ks) - 48 x 74 cm

Polštář kulatý (1ks) - 15 x 50 cm

 

Sada se nejlépe hodí pro šířku lože cca 1,5 m

 

JAK TO FUNGUJE

Sada funkčního prádla Fohow nejlépe kombinuje vlastnosti pro zdraví, pohodlí a módní design. Kombinací znalostí TČM „Huangdi Nei Kung“ tři základní principy Yang-Sheng Fohow a použití nejnovějších technologií vytvořila výjimečný produkt intelektuálního systému pro zdravý spánek. Princip přípravku je založen na přírodní metodě staticko-fyzikálního působení. Bezprostřední vliv infračerveného záření na cévy pomáhá zvýšit buněčnou aktivitu a odolnost, jakož i doplnit tělu potřebnou energetickou hladinu. Použití tohoto výrobku vám umožní postarat se o zdraví, beze změny tradičního způsobu života.

 

Fyzikální působení vyvíjené tímto kompletem v sobě obsahuje tři typy působení: infračervené záření, účinek aniontů a působení magnety. Tento komplex může efektivně a účinně zlepšit mikro-cirkulaci systému v celém těle a také zlepšení krevního oběhu. To zabraňuje vzniku a rozvoji nemocí způsobených porušením mikro-cirkulace a zlepšuje kvalitu spánku a také rychle odstraňuje únavu. Při využití principu inteligentního systém zdravého spánku Yan-Sheng Fohow bude váš spánek příjemnější a zdravější.

 

Jde o výrobek zpracovaný na vědecké úrovni.  Vznikl unikátním spojením společného výzkumu v oblasti textilního průmyslu, nauky o materiálech, medicíny a biologie. V produktu je patentově chráněným způsobem zapracován polodrahokam turmalín, který nepřetržitě vysílá magnetické světelné vlny (světlo života) s délkou 4-14 mikronů. Při normální tělesné teplotě člověka lůžkovina absorbuje a reguluje energii z okolního prostředí a vysílá „ světlo života“ na tělo ležícího v něm člověka. Tím dochází k aktivizaci buněk i molekul vody v organismu. Zlepšuje se tak průtok krve, normalizuje metabolismus a zvyšuje imunita.

 

Mikro-cirkulace - kapilární průtok krve mezi tepénkami a žilkami je základem dobré funkce krevního oběhu. Nezahrnuje jen cirkulaci tekutin přes žíly a tepny, ale i přes lymfatické kapiláry a také pohyb tekutin v mezibuněčném prostoru i látkovou výměnu v buňkách. Přes systém mikro-cirkulací dochází k výměně informací, přenosu energií, zásobování kyslíkem, výživě organismu, tkání a buněk lidského organismu, ale také k odvádění kysličníku uhličitého a odpadů z metabolismu. Čím dokonalejší je tento proces, tím pomaleji dochází ke stárnutí organismu. Podle známých, obecně přijatých výzkumů v medicíně je faktem to, že narušení mikro-cirkulací vede k předčasnému stárnutí organismu a je příčinou mnohých nemocí.

 

PŘÍKLADY NEMOCÍ VYVOLANÝCH NARUŠENÍM SYSTÉMU MIKRO-CIRKULACE

 

NERVOVÝ SYSTÉM

nedostatečný průtok krve v hlavních tepnách zásobujících mozek, kyslíkové hladovění mozkových buněk, závratě, bolesti hlavy, nespavost, časté vidění snů, zhoršení paměti, neurastenie, při vážném narušení může dojít až k mrtvici nebo inzultu mozku

 

SRDEČNĚ CÉVNÍ SYSTÉM

nedostatečné krevní zásobení srdečního svalu, tlak na hrudi, neklid, arytmie, stenokardie, koronární bolest u srdce, to vše může dovést až k infarktu srdce

 

DÝCHACÍ SYSTÉM

tlak na hrudi, záducha, astma, bronchitida

 

TRÁVICÍ SYSTÉM

Na zdraví žaludku závisí celková situace organismu, špatné trávení vede k nedostatečnému zásobení organismu potřebnou výživou a také to může vést ke gastritidě a žaludečním vředům.

 

SVALOVÝ A KLOUBNÍ SYSTÉM

nahromadění produktů látkové výměny může vést ke svalovým bolestem, anemii, syndromu studených končetin, onemocnění bolavé (těžké) nohy, ostrá bolest v důsledku patologických změn ve svalech ramene a v holenní kosti

 

GYNEKOLOGIE

menstruační bolesti, narušení cyklu, myomy pochvy a další nemoci vznikající špatným prokrvením pochvy

 

DERMATOLOGIE

S věkem se snižuje množství kapilár v kůži, tím dochází ke zhoršení výživy a objevují se vrásky, záhyby a pigmentové skvrny. Nejdříve se objeví vrásky okolo očí a váčky pod očima atd.

 

STÁRNUTÍ OBECNĚ

nedostatečné zásobení mozku krví vede k atrofii mozku, stařecké slabomyslnosti, hypertenzi, koronární bolesti srdce, bolesti ramene a lopatky, bolavá pata atd.

 

Kromě toho narušení funkcí mikro-cirkulace může vést k takovým onemocněním, jako je hyperfunkce štítné žlázy, rozhození menstruačního cyklu, problémy s prostatou u mužů, záněty močového měchýře atd.

 

Jak je z přehledu zřejmé, nemocí v důsledku nedostatečné mikro-cirkulace je celá řada a zlepšení mikro-cirkulace je velkou pomocí pro zdraví

 

TURMALÍN

Kompletní ložní souprava obsahuje patentově chráněným způsobem vložený polodrahokam turmalín, který je v mnoha ohledech jedinečný kámen. Nemá nikdy nepříznivý účinek, působí ve prospěch svého majitele a přináší mu radost, pohlcuje negativní vibrace, odstraňuje stres, zlost, strach, je ochranným šamanským kamenem. Propojuje, čistí a harmonizuje čakry, odstraňuje bloky z aury, udržuje v rovnováze mužskou a ženskou energii. Napomáhá pochopení sebe sama i druhých, zvyšuje sebedůvěru, nezávislost a pomáhá získat nadhled nad stresujícími situacemi.

 

Turmalín (elektrický kámen - jaspis imperátorů) je přírodní silikátový minerál složený z takových elementů, jako je magnesium, hliník, železo, bor, a více než desítky dalších pro člověka příznivých mikroelementů. Turmalín produkuje dlouhovlnné infračervené záření, které proniká hluboko do tkání těla, ohřívá buňky, stimuluje krevní oběh a látkovou výměnu v organismu.

 

ANIONTY

Anionty, nebo-li záporně nabité částice, jsou životně důležité pro náš organismus. Záporně nabitá částice kyslíku (aniont) je molekula kyslíku, která byla obohacena o jeden nebo více elektronů. Záporně nabité částice kyslíku působí všestranně ozdravujícím, profylaktickým účinkem na organismus člověka. Anionty zlepšují funkci a zvyšují aktivitu mozku, jeho schopnost pracovat, zlepšují kvalitu spánku a způsobují kvalitní zásobení mozku kyslíkem. Kromě toho v souladu s vědeckými výzkumy, anionty znatelně rozšiřují tepny, zmenšují arteriální křeče, snižují krevní tlak, zlepšují výživu srdečního svalu, a zlepšují situaci při nemocech oběhu krve a srdce.

 

Výzkumy déle dokazují, že anionty zpomalují krev a současně prodlužují dobu srážení krve, zvyšují obsah kyslíku v krvi, blahodárně působí na předávání, vstřebávání i spotřebu kyslíku v organismu. Anionty mají také pozitivní vliv na práci dýchání. Pronikání aniontů do organismu přes dýchací systém může způsobit zvětšení kapacity plic. Vycházíme z předchozích tvrzení a konstatujeme, že aktivní pohlcování aniontů ze vzduchu plícemi během 30 minut zvýší absorbci kyslíku plícemi o 2 % a současně zvyšuje odbourávání kysličníku uhličitého o 14,5%. Z toho pak plyne, že anionty zlepšují a zvyšují účinnost plic.

 

KOMPLEXNĚ

Kompletní lůžková souprava Fohow efektivně zlepšuje činnost systému mikro-cirkulace organismu, zvyšuje kvalitu spánku, odbourává únavu. Kromě toho stimuluje krevní oběh, aktivizuje buňky organismu, reguluje poruchy autonomního nervového systému, obnovuje fyzické síly organismu, zvyšuje odolnost organismu před nemocemi. Má podpůrný ozdravný účinek u následujících onemocnění, způsobených narušením mikro-cirkulace organismu: průvodní jevy onemocnění oběhových a srdečních, hypertenze, nespavost, zácpa, studené končetiny, anemie atd.

 

Jedinečná vlastnost ložní soupravy Fohow je statická masáž, ozdravné a léčivé účinky, jednoduché a příjemné užívání, výborný čas aplikace (v době našeho odpočinku provádíme ozdravení těla), má dlouhotrvající efekt. Jde o fyzikální, přírodní terapii bez vedlejších účinků.

Souprava zajišťuje bezprecedentní zachování tepla tvořeného tělem v době spánku, zabraňuje pronikání potu do matrace, podporuje tepelnou rovnováhu těla, má vysokou prodyšnou stabilitu, má detoxikační účinek i antibakteriální vlastnosti.

 

 

SHRNUTÍ PŮSOBENÍ PRODUKTU

Infračervené záření - zlepšení mikro-cirkulace

Anionty - čištění vzduchu, zlepšení kvality spánku

Magnety - odstranění únavy, zlepšení průchodnosti meridiánů

 

FYZICKÝ POPIS PRODUKTU

 

POVLAK, STRANA A (barevná výšivka s antistatickou úpravou)

Využitím pokročilých technologií, reaktivní barvení a precizní výroby tkanin umožňuje naplno vyjádřit plnost a hloubku barev vzoru, stejně jako výjimečnou hladkost a luxusního vzhledu látky. Pro dosažení potřebné hustoty jsou na útku použity kroucené příze z čisté bavlny, přičemž je kladen důraz na co největší objem látky. Požadovaná kombinace vysoké hustoty osnovních nití a útku účinně zvyšuje tloušťku výrobku a podtrhuje trojrozměrný efekt materiálu.

 

POVLAK, STRANA B

Použitím vysoce objemové příze a bavlněného saténu s vysokou hustotu poskytuje maximální komfort (materiál je dále ošetřen energetickými materiály)

 

PODLOŽKA C

Použití oboustranné látky umožňuje nejlepší způsob, jak zdůraznit požadovaný vzor a vytvořit trojrozměrný účinek, který dále umožňuje, aby se dosáhlo požadované měkkosti a pohodlí materiálu (materiál je dále ošetřen energetickými materiály)

 

VLOŽKA DO POVLAKU

Aplikace vysoké technologie umožňuje, aby většina minerálů účinně pronikla do vláken, to zase zvyšuje prostor a zlepšuje frekvenci infračerveného záření a uvolňování aniontů, což poskytuje konstantní a dlouhotrvající účinek.

 

! VĚNUJTE PROSÍM POZORNOST !

Podložka a povlak jsou magnetické, prosím, nedávejte na ně žádné hodinky, pásky , mobilní telefony, kreditní karty a další snadno zmagnetizovatelné věci, může to nepříznivě ovlivnit funkční vlastnosti těchto výrobků. Lidé s kardio-stimulátory, kovovými implantáty a kovovými předměty v těle by měli tento výrobek používat s opatrností.

 

OŠETŘOVÁNÍ PRODUKTU

 

SUŠENÍ

Pravidelně sušte ve stínu, na dobře větraném místě, vyhněte se dlouhodobému přímému kontaktu se slunečním světlem, v průběhu sušení obraťte výrobek naruby

 

PRANÍ

Během pracího procesu umístíme výrobek ve speciálním vaku a obrácený naruby. Přehoz se doporučuje prát v bubnové pračce při teplotě 30°C, nesmí překročit maximální teplotu praní 40°C. Vložky je zakázáno prát. Doporučuje se periodicky jejich prosušení na slunném, dobře větraném místě.

 

SKLADOVÁNÍ

Výrobek je nutno umístit do prodyšného vaku

 

 

FH34


FH-34 Ložní souprava s turmalínem FH-34 Ložní souprava s turmalínem FH-34 Ložní souprava s turmalínem
n

 

Prosíme, opravte si náš e-mail na janfrantisek@seznam.cz

 

 

 

NAŠI SPOLUPRACOVNÍCI

 

MUDr. Vjačeslav Petrov CSc.

celostní medicína, Praha

www.monados.cz

www.cordyceps-cz.eu

 

 Hanka Orgovánová

 diagnostika a podpora léčení

www.bunkovavyziva.sk

info@bunkovavyziva.sk

  

MUDr. Claudia Gregušová

celostní medicína, akupunktura, Tišnov

www.akupunktura-gregusova.cz

 

MUDr. Kateřina Machalová

celostní medicína - ORL

Uherské Hradiště

katpola@centrum.cz

 

MUDr. Dana Žáková

gynekologie, Děčín

zakovadana@centrum.cz

 

Ing. Vladimír Cvrk

alternativní medicína, Brno

www.fohow-produkty.cz

 

Mgr. Jana Divincová

kineziologie - odblokování, Fulnek

www.fohowfulnek.cz

divincova@tiscali.cz

 

Milan Divinec

sportovní a rekondiční masáže, Fulnek

www.fohowfulnek.cz

divinec@tiscali.cz

 

Martina Brusová

alternativní medicína, masáže, kosmetika, Kopřivnice

martina.brusova@seznam.cz

 

Ivona Barnetová

alternativní medicína, Olomouc

ivona.barnetova@seznam.cz

 

Mgr. Iveta Ryšánková

masáže, tradiční čínská medicína, Blansko - Vyškov

ivkarysankova@seznam.cz

www.masaze-aurelia.cz

 

 

 

Stránky jsou postaveny na systému Ekonstruktér.cz
AZ Obchody - Fohow Israel - Fohow Lotyšsko
n