nDnes je  čtvrtek 15.4.2021 n
  KONTAKT  
nic
n
  << Zpět | Do oblíbených | Úvodní strana  
n
odrazka
NAŠE NABÍDKAn
nPRODUKTY FOHOW:n
nSkupina regulacen
Elixír "Phoenix" (F001)Elixír "Phoenix" (F001)n
Kapsle "Linchzhi" (F003)Kapsle "Linchzhi" (F003)n
Nápoj "Qui-Li" (F009)Nápoj "Qui-Li" (F009)n
nSkupina očistyn
Čaj "Lyuvey" (F004)Čaj "Lyuvey" (F004)n
Tablety "Gaosen" (F005)Tablety "Gaosen" (F005)n
Ovocná pasta "Rosa" (F006)Ovocná pasta "Rosa" (F006)n
Elixír "Sancin" (F007)Elixír "Sancin" (F007)n
Kapsle "Syuechinfu" (BA02)Kapsle "Syuechinfu" (BA02)n
nSkupina obnovyn
Elixír "Sanbao" (F002)Elixír "Sanbao" (F002)n
Tobolky "Haytsao Gay" (BA01)Tobolky "Haytsao Gay" (BA01)n
nOzdravná kosmetikan
Aloe GelAloe Geln
Nová zubní pastaNová zubní pastan
Zubní pasta (zelená)Zubní pasta (zelená)n
Sérum s minerálySérum s minerályn
Maska na obličejMaska na obličejn
Energetický balzámEnergetický balzámn
nDámská hygienan
Vaginální tampony - perla princeznyVaginální tampony - perla princeznyn
Vložky denní a nočníVložky denní a nočnín
Vložky slipovéVložky slipovén
nLéčebné pásyn
Obecně o pásechObecně o pásechn
Velký pás na páteřVelký pás na páteřn
Malý pás na krční páteřMalý pás na krční páteřn
Pásy na klouby (2ks)Pásy na klouby (2ks)n
nDalší produktyn
Terapie štěstí - BEMTerapie štěstí - BEMn
Ložní souprava s turmalínemLožní souprava s turmalínemn
nINFOn
AktualityAktualityn
Nákup na našem e-shopuNákup na našem e-shopun
O společnosti FohowO společnosti Fohown
Neobyčejnosti produktůNeobyčejnosti produktůn
Doporučení k použitíDoporučení k použitín
Aplikace produktů Fohow podle pentagramuAplikace produktů Fohow podle pentagramun
Bio-imuno-energo-regulátory (BADy)Bio-imuno-energo-regulátory (BADy)n
Srovnání východní a západní medicínySrovnání východní a západní medicínyn
KordycepsKordycepsn
Kordyceps ve sportuKordyceps ve sportun
Info pro lékaře TČMInfo pro lékaře TČMn
Info pro veterinářeInfo pro veterinářen
Očistný denOčistný denn
nDISKUZEn
DiskuzeDiskuzen
nCERTIFIKÁTn
Právní upozorněníPrávní upozorněnín
nSPOLUPRÁCEn
Nabídka spolupráceNabídka spoluprácen
Marketingový plánMarketingový plánn
Ceník produktů FohowCeník produktů Fohown
odrazkaVYHLEDÁVÁNÍn
 
n
 Aplikace produktů Fohow podle pentagramu 
n

NAUČTE SE ŘEČ TĚLA!

 

Důvěřujte svému tělu, zná cestu ke zdraví.

To je tajemstvím podstaty člověka.

doktor alternativní medicíny Vjačeslav Petrov, CSc

 

Dovolte, abych se představil. Více než 30 let já používám ve své lékařské praxi metody Čínské medicíny nebo dokonce jedná se o tzv. alternativní, celostní medicíně, která existuje více než 5000 let. Je toho názoru, že lidské tělo jako celek ve vztahu funkcí vnitřních orgánů. Medicína je zaměřena na ozdravění lidského organismu, normalizaci jeho energetického stavu a Jin a Jang energie pomocí akupunktury, moxy a jiné fyzikální metody a přírodních preparátů, nebo oni jsou nazýváni biologicky aktivní doplňky stravy (BADy).

 

Nabízím Vám informace o výsledcích získaných za 5 tisíc let fungování východní alternativní medicíny v diagnostice onemocnění vnitřních orgánů, tyto znalosti pomohou včas a správně používat přírodní produkty pro zlepšení zdraví a slouží i k prevenci nemocí. Jako není možné stavět dům bez cihel a cementu, tak není možná regenerace organizmu bez potřebných živin. Každý z nás bude zdravý a krásný, pokud dá svému tělu dostatek potřebných živin, vitamínů, minerálů a jiných přírodních produktů, nutných nejen k obnově těla, ale poskytne-li také látky, které mají vliv na metabolické procesy a kvalitu regenerace. Pouze přírodní látky mají potřebné bio-informace o normálním fungování vnitřních orgánů.

 

Následující tabulka popisuje příznaky funkčních poruch vnitřních orgánů, stejně jako na obrázku Pentagramy popsaná vzájemná působení vnitřních orgánů. Toto pomůže nám porozumět řeči těla o potřebách našeho organismu.

 

Jaro – čas zrození a doba rekonvalescence jater a žlučníku. Během dne od 23 do 3 hodin také probíhá jejich regenerace. Při jejich chronickém onemocnění je možno vnímat nepříjemné pocity v oblasti těchto orgánů ve večerních hodinách, případně na jaře. Příznaky poruch se mohou vyskytnout v podobě alergického stavu, vysokého krevního tlaku, bolesti kloubů, pigmentových skvrn a depigmentace ve formě vitiligo, nadváhy, změn ve struktuře nehtů, rozmazaného vidění nebo špatného nočního vidění, slzení a zánětu oka. Psychická porucha jater se projevuje nadměrnou podrážděností, zlostí, agresí až vzteku. Pokud se projeví tyto příznaky, je třeba nejprve použít přírodní přípravky k normalizaci funkce jater a žlučníku.

 

Rozhodněte se sami a z tabulky přírodních produktů společnosti Fohow si vyberte 2 až 3 preparáty, které se užívají perorálně, dále kosmetické a hygienické výrobky, které ovlivňují vnější reflexní zóny vnitřních orgánů. Později můžete výrobky postupně měnit! Vždy doporučujeme začít příjem preparátů s Kordycepsem, který normalizuje energii Jin a Jang a dodává tělu více energie, urychluje zotavení a čištění, obnovuje funkce vnitřních orgánů!

Regenerace srdce, osrdečníku, tří ohřívačů a tenkého střeva začíná na začátku léta a také probíhá během dne od 11 do 15 hodin a od 19 do 23 hodin, kdy probíhá obnova kardiovaskulárního a hormonálního systému, nervové a duševní činnosti, zlepšuje se krevní oběh. Nicméně, s nervovým vyčerpáním, stresem a chronickým onemocněním může při narušení těchto orgánů docházet k hypertenzi nebo hypotenzi, k poruchám středního ucha a sluchu, změně chuti, menstruačních poruch, může se objevit nervozita, vzrušení s neadekvátním smíchem, návaly horka a pocení zejména obličeje, zarudnutí kůže obličeje, nebo dokonce celého těla. Normalizace funkcí těchto orgánů napomáhá k odstranění výše uvedených příznaků.

 

Slezina, slinivka a žaludek se obnovují během dne od 7 do 11 hodin, v tuto dobu se připravují na příjem a vstřebávání potravy, také regenerují se v druhé polovině léta. Dysfunkce těchto orgánů může způsobit problémy s trávením, porušení krvetvorby a imunity, gynekologické poruchy. Může dojít ke změnám v ústech a na rtech, k suchu v ústech nebo slinění, poruchy chuti, touze po sladkostech, kůže bude žlutá. Můžete pociťovat nervozitu a neklid, lidé s problémy těchto orgánů se ponoří do mysli, zpomalí se jejich pohyb.

 

Na podzim probíhá čištění plic, krku, kůže a střev, během dne probíhá regenerace těchto orgánů od 3 do 7 hodin ráno. Nemusíte vnímat proces očištění těla negativně jako nemoc a brát léky proti kašli a horečce. Tělo se pokouší se očistit! Nosní dušnost naznačuje, že probíhá zánět dýchacích cest, otok a infekce, je výtok z nosu, porucha čichu, vylučují se hleny. Při poruše funkce a oslabení plic a střev je kůže bílé barvy, objevují se různé druhy vyrážek, máme chuť na pikantní jídlo, nálada může být špatná, snížena až do deprese s pláčem, člověk se nechce pohybovat. Přírodní preparáty obnoví normální funkce orgánů a odstraní tyto příznaky.

 

V zimě a během dne od 15 do 19 hodin probíhá čištění a regenerace ledvin a močového měchýře, které mají vliv na energetický stav člověka, při jejich dysfunkci vznikají hormonální poruchy u mužů a žen, poruchy sexuálních funkcí a plodnosti, mění se kosti, kloubní systém a páteř, má vliv na výměnu vody a minerálů. Vznikají bolesti kloubů, zubní kazy, poruchy sluchu anebo polohy, mohou nastat problémy s rovnováhou, vypadávají vlasy. Kůže může získat tmavé nebo černé zabarvení, je chuť na slané jídlo, může se objevit úzkost, strach, a dokonce i zděšení se sténáním. Při obnovení normální funkce ledvin a močového měchýře zmizí potřeba častěji močit během dne a noční nutkání na močení, obnovuje se normální sexuální funkce, libido a potence, a celkový zdravotní stav.

 

Pro každou ženu je důležité být si vědoma vlivu vnitřních orgánů na gynekologické stavy a menstruační cyklus. Obecně platí, že výskyt častých delších a těžkých menstruací nebo když se menstruace opozdí o několik týdnů až měsíců, to vše ovlivňuje srdce, náš duševní stav a zároveň způsobuje stres. Nicméně, například správně fungující ledviny zajistí pravidelnost menstruace, a to v intervalu 28 – 30 dní v délce 3 až 5 dnů, při jakékoliv dysfunkci se může objevit bílý výtok. Slezina ovlivňuje kvalitu menstruace, při její dysfunkci může být slabá a dlouhá menstruace s nepříjemným zápachem, nebo žlutý výtok. Abnormální funkce jater se může projevit jako menstruační krvácení se sraženinami, nebo může nastat krvavý výtok.

 

 

Řekl jsem Vám o jedné ze zásad použití přírodních preparátů. Další zásadu lze použít, pokud v průběhu 2 až 3 měsíců užívání preparátů nebyly zcela eliminovány příznaky dysfunkce orgánů a onemocnění. V souladu se zásadou MATKA – SYN je potřeba normalizovat funkci matky. A to znamená: když potřebujeme normalizovat matku jater – zvýšíme energii v ledvinách. Posilují játra – zvýší výkon srdce, to má také vliv na odstranění stresu! Zlepšit stav srdce – to znamená normální fungování sleziny a slinivky. Posílit slezinu – normalizovat funkci plic, a zvýšení energie plic přispěje k normalizaci funkce ledvin!

 

Zveřejněno s laskavým svolením MUDr. Vjačeslava Petrova, CSc.

 

n

 

Prosíme, opravte si náš e-mail na janfrantisek@seznam.cz

 

 

 

NAŠI SPOLUPRACOVNÍCI

 

MUDr. Vjačeslav Petrov CSc.

celostní medicína, Praha

www.monados.cz

www.cordyceps-cz.eu

 

 Hanka Orgovánová

 diagnostika a podpora léčení

www.bunkovavyziva.sk

info@bunkovavyziva.sk

  

MUDr. Claudia Gregušová

celostní medicína, akupunktura, Tišnov

www.akupunktura-gregusova.cz

 

MUDr. Kateřina Machalová

celostní medicína - ORL

Uherské Hradiště

katpola@centrum.cz

 

MUDr. Dana Žáková

gynekologie, Děčín

zakovadana@centrum.cz

 

Ing. Vladimír Cvrk

alternativní medicína, Brno

www.fohow-produkty.cz

 

Mgr. Jana Divincová

kineziologie - odblokování, Fulnek

www.fohowfulnek.cz

divincova@tiscali.cz

 

Milan Divinec

sportovní a rekondiční masáže, Fulnek

www.fohowfulnek.cz

divinec@tiscali.cz

 

Martina Brusová

alternativní medicína, masáže, kosmetika, Kopřivnice

martina.brusova@seznam.cz

 

Ivona Barnetová

alternativní medicína, Olomouc

ivona.barnetova@seznam.cz

 

Mgr. Iveta Ryšánková

masáže, tradiční čínská medicína, Blansko - Vyškov

ivkarysankova@seznam.cz

www.masaze-aurelia.cz

 

 

 

Stránky jsou postaveny na systému Ekonstruktér.cz
AZ Obchody - Fohow Israel - Fohow Lotyšsko
n